RU

Тимошенко назвала винуватця розвалу коаліції

24.09.2008, 11:12

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не виходила з демократичної коаліції, - парламентську більшість в односторонньому порядку покинув Президент Віктор Ющенко. Про це вона заявила сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, у відповідь на обвинувачення Віце-прем'єр-міністра Івана Васюника щодо політики подвійних стандартів у парламенті.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко зазначила: "Я хочу ще раз наголосити, що, на жаль, Президент України, його Секретаріат вісім місяців свідомо розвалювали демократичну коаліцію і демократичний уряд, перешкоджали роботі і робили все, щоб демократичної коаліції і демократичного уряду не було. Ми вісім місяців героїчно боролися, і після цього абсолютно без підстав Президент обдзвонив свою фракцію і покинув демократичну коаліцію в односторонньому порядку".

Ю. Тимошенко запевнила, що очолювана нею політична сила, незважаючи на "садистські політичні знущання", не покинула демократичну коаліцію навіть після того, як Президент В. Ющенко звинуватив її в державній зраді та ініціював кримінальне переслідування Службою безпеки України. "Це під час дії демократичної коаліції. Але це не привело до виходу нашої політичної сили з демократичної коаліції. І нічого, немає таких обставин, жодних, які поставили б амбіції, боротьбу за владу, розподіл повноважень, боротьбу за президентські вибори - немає таких обставин, які б змусили БЮТ вийти з демократичної коаліції. І навіть те ставлення, яке було до нас у цій коаліції", - зазначила глава уряду.

Нагадаємо, 15 вересня Голова ВР Арсеній Яценюк офіційно оголосив про припинення діяльності коаліції демократичних сил.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніше про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини