RU

Тимошенко назвала розпад коаліції "бурею у склянці"

16.09.2008, 13:39

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко назвала сьогоднішній розпад демкоаліції "бурею у склянці". Про це вона заявила сьогодні, відкриваючи представлення проекту Державного бюджету України на 2009 рік.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко впевнена: "Уряд працюватиме довгий час, працюватиме успішно, незважаючи на всі ці бурі. Тому що це буря у склянці".

За словами Прем'єр-міністра, проект Державного бюджету України на 2009 рік, підготовлений Кабінетом Міністрів України, засновується на стрімкому економічному зростанні і ефективному розподілі коштів і детінізації економіки.

Нагадаємо, сьогодні Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк офіційно оголосив про припинення діяльності коаліції демократичних сил.

Згідно із угодою НУНС та БЮТ, після розпаду коаліції у відставку мають піти і А. Яценюк, і Прем'єр Юлія Тимошенко. Нова коаліція у парламенті повинна буде пройти процедуру формування уряду відповідно до Конституції України, і процедура ця має включати усе - від подання кандидатури Прем'єра Президентом України до затвердження цієї кандидатури парламентом.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини