RU

Тимошенко назвала ризики, які несе в собі Янукович

20.01.2010, 17:55

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович не є самостійним політиком, - він маріонетка і втілення інтересів олігархічних кіл. Його прихід до влади загрожує втратою незалежності України. Про це Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила журналістам на прес-конференції після засідання Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Тимошенко наголосила: "Для мене Віктор Янукович не є самостійним лідером. Це не та людина, яка може за своїм власним баченням, інтелектом, натхненням розвивати країну. Це, без сумніву, ставленик, маріонетка, яка втілює інтереси олігархічних кіл".

За її словами, можливий прихід В.Януковича до влади загрожує Україні процесом втрати незалежності. Крім того, Ю.Тимошенко вважає, що з приходом В.Януковича на президентський пост почнеться новий перерозподіл залишків національних ресурсів країни на користь декількох сімей і припиниться залучення в Україну іноземних інвестицій, як це було до 2004 року.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія вчора обробила 100% електронних протоколів дільничих виборчих комісій. Перемогу в першому турі отримали В.Янукович (35,32% голосів, понад 8 млн. 686 тис. виборців) і Ю.Тимошенко (25,05%, 6 млн. 159 тис. осіб).

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>
Результати виборів Президента України>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини