RU

Тимошенко назвала агресивною позицію Ющенка щодо ЧФ РФ

08.09.2008, 13:34

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає агресивною позицію Президента Віктора Ющенка щодо Чорноморського флоту Російської Федерації. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко зауважила: "Я хочу чітко заявити позицію щодо Чорноморського флоту. Я впевнена у тому, що заради того, щоб підійти до будь-яких претензій щодо території Криму, необхідно просто мати будь-яким способом створений конфлікт, який консолідує населення, громадян Криму, дає можливість почуватися войовничо налаштованими щодо ЧФ, дає можливість і далі розробляти ці сценарії, які надто небезпечні для цілісності території України".

Ю. Тимошенко пообіцяла, що за жодних обставин, незважаючи на тиск РНБО та Президента, не допустить конфлікту навколо ЧФ РФ. "Я вважаю, що мир, спокій та єдність території України - це та головна цінність, з якою Президент України ще не встиг розправитися, як Бог із черепахою. І сьогоднішні агресивні випади, сьогоднішня позиція Президента проти Чорноморського флоту, проти будь-якого спокою та миру, проти сусідніх держав, на мій погляд, використовують абсолютно шкідливі публічні меседжи Президента за єдність країни, однак, як пояснюють Президентові - підвищують його рейтинг на Заході України", - наголосила вона.

Ю. Тимошенко зазначила, що таке підвищення рейтингу є розхитуванням єдності України, і вона не братиме участі в такій політиці, "хто б не писав в СБУ певні "тєлєги" і не звинувачував у зраді Прем'єр-міністра".

Нагадаємо, минулого тижня після зустрічі з Віце-президентом США Річардом Чейні Президент України В. Ющенко заявив, що базування військових формувань Чорноморського флоту Російської Федерації на території України може завдати шкоди національній безпеці країни. "Безумовно, нас непокоїть можливість використання військових сил Чорноморського флоту Російської Федерації, які базуються на території України, у конфліктах з третіми сторонами", - зокрема, сказав він.

Про перебування Чорноморського флоту Росії в Криму>>>

Детальна інформація про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини