RU

Тимошенко називають в Японії "українська Жанна Д'Арк"

26.03.2009, 08:58

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в рамках робочого візиту до Японії провела робочий сніданок з членами парламентської Асоціації дружби Японія-Україна.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Кабінету Міністрів України, зокрема, Прем'єр наголосила, що уряд України ухвалив рішення не "стогнати" в очікуванні закінчення кризи, а навпаки - дати потужний поштовх економіці шляхом корінної модернізації. Ю.Тимошенко підкреслила, що найкращим партнером у цій роботі Київ бачить Японію, як державу, яка є першою у світі за розвитком сучасних технологій.

"Найголовніше, що керівництво Японії, еліта Японії давно сповідає концепцію "Арки свободи і процвітання", куди входить і Україна. А це означає, що ми маємо політичну підтримку ваших країн-сусідів. Це дає нам можливість сподіватися, що разом ми можемо пройти цей шлях дуже успішно", - заявила Ю.Тимошенко.

У свою чергу, депутат японського парламенту Хакуо Янагісава від імені парламентської Асоціації дружби висловив надію, що в період світової фінансової кризи японське керівництво докладе усіх сил для спільного подолання її негативних наслідків. Як приклад успішної співпраці Х.Янагісава навів нещодавно укладену угоду про передачу квот на викиди у повітря шкідливих речовин відповідно до Кіотського протоколу. Також японський депутат повідомив, що в Токіо давно чекали на візит Ю.Тимошенко.

"У Японії вас називають "українська Жанна Д'Арк". Ми поважаємо вас за патріотичну діяльність", - відзначив Х.Янагісава.

Фінансова криза: добірка новин>>>

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини