RU

Тимошенко нагадала генпрокурору про відповідальність

30.05.2011, 13:03

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко звернулася з відкритим листом до генерального прокурора України Віктора Пшонки. У листі вона нагадала, що сьогодні закінчується відведений законом термін відповіді на її скаргу, подану і зареєстровану у четвер, 26 травня.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі БЮТ, Ю.Тимошенко нагадала, що звертається до голови ГПУ вже втретє. "Мені добре відомо з ваших же власних слів, що вказівки Януковича мають для вас більшу юридичну силу, ніж вимоги Конституції і українського законодавства, не є секретом і факт вашого кумівства з Януковичем, однак, януковичі приходять і йдуть, а закон і відповідальність за його порушення - залишаються", - вказала лідер БЮТ.

"Розумію, що ви усвідомлюєте політико-рекомендований характер порушених проти мене справ, а тому не хочете залишати своїх автографів. Однак, мовчання не позбавляє вас відповідальності за зловживання в цих справах і незаконність їх порушення. Ще раз вимагаю від вас негайної відповіді на мої звернення", - сказано в листі.

Лідер "Батьківщини" додала, що прокуратура "має здійснювати нагляд за дотриманням Конституції і законів, і коли генпрокурор не відповідає на скаргу, він вже сам стає порушником закону і повинен нести за це відповідальність".

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Віктор Пшонка: біографія і добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини