RU

Тимошенко набридло "няньчити міністрів". Вона буде позбавляти їх зарплати

25.02.2009, 11:56

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко погрожує залишити міністрів без зарплати, якщо працівники підвідомчих їм підприємств не будуть вчасно отримувати заробітну плату. Про це вона заявила під час засідання Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, під час виступу Міністра промислової політики Володимира Новицького Ю.Тимошенко поцікавилася, чи перераховано Харківському авіазаводу 40 млн.грн., - ці кошти два місяці тому було вирішено направити на погашення заборгованості із зарплати. "Вони перераховані?" - спитала Прем'єр. "Ні, постанову тільки оформлено", - відповів В.Новицький.

"Враховуючи, що тут камери, я не хочу використати жодного слова, відповідного тому, що у вас відбувається в Міністерстві фінансів, в Секретаріаті і у вас в Міністерстві промполітики. Ми два місяці тому ухвалили рішення... Я хочу спитати: які кайдани у вас на ногах, що ви 40 млн.грн. наступного дня після прийняття рішення не можете перерахувати Харківському авіаційному заводові? Я що, 24 години на добу повинна няньчити міністрів?" - обурилася Ю.Тимошенко.

В.Новицький спробував заперечити, що остаточне рішення було прийняте тільки три тижні тому, на що Прем'єр-міністр відзначила: ще три тижні тримати людей без зарплати - це посадовий злочин. "Ви свою заробітну плату отримуєте день в день? Вона у вас хоч раз прострочена?.. Я просто, можливо, наказом спеціальним винесу рішення, щоб міністрів, які так ставляться до своїх повноважень, просто позбавляли зарплати, і вашу заробітну плату направити на Харківський авіаційний завод", - сказала Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, з початку лютого Ю.Тимошенко посилила відносини з міністрами. Два тижні тому вона погрозила цілодобово не випускати їх із зали, якщо вони не будуть вчасно готувати і узгоджувати документи до засідань уряду. "Беріть з собою термоски, борщ, пончики, будемо працювати цілодобово... І якщо хтось з вас попроситься вийти із засідання Кабінету Міністрів, я нікого не випущу", - сказала вона.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини