RU

Тимошенко на умови в СІЗО поки що не скаржилася

14.10.2011, 08:24
Тимошенко на умови в СІЗО поки що не скаржилася - Фото
67221ffc46cc692f92fa68938edefa1d.jpg

Тимошенко на умови в СІЗО поки що не скаржилася

Інформація про неналежні умови утримання в Київському СІЗО Юлії Тимошенко, розповсюджена деякими ЗМІ, необ'єктивна. Про це повідомила Державна пенітенціарна служба України.

У повідомленні відомства відзначається, що технічний і санітарний стан камери, у якій утримується Тимошенко, є задовільним. "Вікна та двері у справному стані, а загальне опалення приміщень Київського СІЗО здійснюється від центральної міської тепломережі. Станом на 18.00 годину під час контрольного заміру температура повітря в камері, де утримується Ю.Тимошенко, склала +23 градуси за Цельсієм", - відзначили в пенітенціарній службі.

Також у повідомленні зазначено, що в рамках надання медичної допомоги Ю.Тимошенко неодноразово зустрічалась з фахівцями МОЗ України, особистим лікарем та медпрацівниками Державної пенітенціарної служби України, отримувала відповідні консультації..

Також керівництво Київського СІЗО інформує, що вчора офіційно надійшов дозвіл судді Печерського райсуду Киреєва на "надання консультації Тимошенко в межах СІЗО медпрацівниками закладів МОЗ України, медико-санітарної частини Київського СІЗО та лікарем Ніколаєвою І.М.".

Скарг або претензій з боку Тимошенко до керівництва Київського СІЗО не надходило.

Нагадаємо, 11 жовтня Печерський суд Києва визнав екс-прем'єра Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі терміном на сім років.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини