RU

Тимошенко ніхто не обстежував, - Власенко

23.08.2011, 15:43
Тимошенко ніхто не обстежував, - Власенко - Фото
caea99e2fd9a35ce89363e3b8533f5df.jpg

Тимошенко ніхто не обстежував, - Власенко
Колишньому прем'єр-міністру України, лідеру партії Батьківщина Юлії Тимошенко в СІЗО не надавалося медичного обстеження. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції БЮТ, соратник Юлії Тимошенко Сергій Власенко, реагуючи на заяву МОЗу, Державної пенітенціарної служби, а також прокурора Лілії Фролової про те, що відповідне обстеження було проведено.

"Жодного медичного обстеження Тимошенко не проводилося - комісія зробила висновок про стан Тимошенко за візуальним обстеженням екс-прем'єра. При цьому жодних аналізів не робилося, жодного фактичного обстеження не проводилося", - заявив Власенко.

"Якщо ви пам'ятаєте, свого часу Юрія Луценка місяці три тому оглядали, після чого МОЗ, пенітенціарна служба і ГПУ в три голоси розказували, що все з ним в порядку, що у нього прекрасний стан здоров'я. А потім його різко госпіталізували до лікарні. Так ось ми не хочемо цього. Саме тому Юлія Тимошенко наполягала на тому, щоб її огляд проводив лікар, якому вона довіряє", - наголосив Власенко.

З його слів, комісія МОЗу запропонувала оглянути екс-прем'єра комісійно, але вона відмовилася. "Навіщо їй треба, щоб її оглядали люди, що прямо залежать від МОЗу, тобто, від діючої влади? Їй вже дала держава прокурора, дала суддю, так ще і лікаря дати хоче. Це абсурд!" - сказав нардеп-бютівець.

З його слів, особистого лікаря до Тимошенко пустили лише в складі комісії. Відвідувати її в СІЗО він не зможе.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві охорони здоров'я та Державній пенітенціарній службі заявили, що Юлія Тимошенко знаходиться в задовільному стані. Такий висновок лікарі зробили на підставі "методів обстеження, дозволених пацієнткою". Від лабораторного обстеження екс-прем'єр відмовилася.

Сергій Власенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>

Петро ШУКЛИНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини