RU

Тимошенко може позбутися права кадрових призначень

05.09.2008, 14:55

Прем'єр-Міністр України втрачає можливість вносити подання про призначення або звільнення міністрів, якщо у десятиденний термін, відведений частиною другої статті 65 Тимчасового Регламенту Верховної Ради України, після виходу депутатської фракції "Наша Україна - Народна самооборона", коаліцію не буде відновлено. Про це йдеться в заяві Міністра юстиції України Миколи Оніщука щодо правових наслідків виходу з коаліції фракції НУНС, текст якої має у своєму розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ .

При цьому в заяві Міністр юстиції наголосив, що згідно з частиною 5 статті 65, статті 66 Тимчасового Регламенту Верховна Рада може ухвалити рішення про звільнення з посад або призначення на посаду членів Кабінету Міністрів України лише в разі, якщо подання вноситься Прем'єр-міністром, який представляє коаліцію (відновлену і /або у новому складі).

"За відсутності коаліції реалізація Прем'єр-міністром вказаного права неможлива, оскільки останній згідно зі статтею 83 Конституції України, здійснюючи владні повноваження, діє від імені та на реалізацію політичної волі коаліції", - додав глава Мін'юсту.

Нагадаємо, фракція НУНС подала спікерові парламенту своє рішення про вихід із коаліції.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини