RU

Тимошенко могла б вимагати звільнення Балоги і Богатирьової

24.09.2008, 12:26

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що БЮТ міг би поставити НУНС ультиматум звільнити голову Секретаріату Президента Віктора Балогу і Секретаря РНБО Раїсу Богатирьову. Про це вона заявила сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, у відповідь на обвинувачення Віце-прем'єр-міністра Івана Васюника щодо політики подвійних стандартів у парламенті.

"Ми також могли б поставити сотні ультиматумів - звільнити Балогу, звільнити Богатирьову, яка працює проти країни і проти демократичної коаліції, обидва вони", - зазначила Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За її словами, ультиматуми також можуть стосуватися зняття блокування роботи Кабінету Міністрів, Верховної Ради України, звільнення "корумпованого керівництва Фонду державного майна". "Але ми, будучи абсолютно свідомими у відповідальності за долю країни, жодного ультиматуму не ставимо, а просто просимо наших партнерів, наших побратимів із "помаранчевої революції" - якщо є любов до України, а не амбіції і бажання будь-якою ціною зруйнувати все - повертатися до демократичної коаліції", - наголосила Прем'єр-міністр.

До того ж Ю. Тимошенко підтвердила, що БЮТ готовий відродити демократичну коаліцію: "Необхідно просто повертатися. І я упевнена, що найближчим часом у Президента буде така можливість разом із своєю командою".

Нагадаємо, сьогодні Ю. Тимошенко закликала Блок Литвина, БЮТ і НУНС створити нову коаліцію: "Я хочу ще раз публічно оголосити, що ми з Литвином абсолютно чітко засобам масової інформації повідомили, що ми пропонуємо "Нашій Україні" повернутися назад і створити коаліцію трьох - Блок Литвина, БЮТ і НУНС. Для цього не треба жодних переговорів. Просто пишіть заяву і повертайтеся".

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніше про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини