RU

Тимошенко: Ми не закуповували авто швидкої допомоги

28.01.2011, 14:30
Тимошенко: Ми не закуповували авто швидкої допомоги - Фото
0328ae7039c77ca24d7ce2eb88cb1a80.jpg

Тимошенко: Ми не закуповували авто швидкої допомоги

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко стверджує, що у межах програми її Кабміну для сільської медицини було закуплено не авто швидкої допомоги, а транспортні засоби для перевезення лікарів за місцем перебування пацієнтів. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

Як повідомляє офіційний сайт політика, Ю.Тимошенко уточнила: "Наш уряд прийняв рішення, що терміново, невідкладно, буквально в надзвичайному режимі потрібно села, які віддалені від лікувальних установ, забезпечити транспортом. Я хочу наголосити, що саме транспортом, який довозить лікаря, фельдшера безпосередньо до хворого. Не йшлося про автомобілі швидкої допомоги".

За словами лідера партії "Батьківщина", вартість закуплених автомобілів у десять разів нижча за вартість автомобілів "швидкої допомоги". "Швидкі допомоги" коштують у 10 раз дорожче, ніж простий транспорт, який може довезти лікаря до хворого в село", - сказала вона.

Ю.Тимошенко наголосила, що відповідна програма була реалізована за допомогою кредиту від Австрії: "На зустрічі з керівником Австрії... керівник Австрії запропонував, що він може виділити 500 мільйонів євро фінансових ресурсів для того, щоб ми мали змогу їх витратити для переоснащення, для забезпечення транспортом, іншим обладнанням фельдшерських установ у селі".

"Я прийняла цю пропозицію", - повідомила екс-прем'єр.

Політик запевнила, що автомобілі закуплені за заниженою ціною. "Інформація, яку я від них (австрійської сторони) отримала, також письмово надана австрійською компанією "Вамет" Генпрокуратурі... Чітко сказано, що з цією комплектацією машини, які продавалися українській стороні компанією "Вамет", вперше були запропоновані за ціною 15 тисяч євро за машину. Але після того, як відповідні працівники державних українських компаній, які у складі Міністерства охорони здоров'я закуповували машини, провели додаткові перемовини, ціна на ці машини була знижена з 15 тисяч євро до 12 тисяч євро", - стверджує вона.

"Інакше кажучи, єдиний визначений Австрією постачальник, компанія "Вамет", не завищила ціни, а дала знижку Україні. Крім того, між компанією "Вамет" і державою Україна ніяких посередників не було", - резюмувала вона.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України вчора порушила щодо колишнього Прем'єр-міністра Ю.Тимошенко нову кримінальну справу - про перевищення влади і службових повноважень при закупівлі під гарантію уряду і ввезення на територію України ніби спеціалізованих медичних автомобілів "Оpel Combo". За даними ГПУ, сума завданого державі збитку становить 67 млн. грн.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини