RU

Тимошенко майже знайшла кредитора для української ГТС

05.03.2009, 10:23

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сподівається, що 23 березня на спеціальній конференції у Брюсселі буде визначено суму, необхідну НАК "Нафтогаз України" для модернізації української газотранспортної системи. Про це глава українського уряду заявила на брифінгу у Парижі після зустрічі з Президентом Франції Ніколя Саркозі.

Як повідомляє УНІАН, зокрема, Ю.Тимошенко наголосила: "Я думаю, що ця конференція пройде успішно. Україна має шанс отримати серйозний кредитний довгостроковий ресурс для модернізації ГТС".

Крім того, під час зустрічі з Президентом Франції Ю.Тимошенко запевнила, що всі підписані з Росією газові договори виключають будь-які проблеми з поставками газу в Європу. Україна була і залишається надійним транзитером газу, - заявила вона.

Нагадаємо, Міжнародна інвестиційна конференція із модернізації української газотранспортної мережі (ГТС) відбудеться у столиці Бельгії 23 березня. Про це ще наприкінці січня заявив Президент України Віктор Ющенко. При цьому глава держави не виключив можливості участі російських інвесторів у майбутній модернізації ГТС України. "Ми повністю відкриті", - наголосив В.Ющенко.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини