RU

Тимошенко: Майже весь уряд Януковича - українофоби

09.07.2010, 11:35

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що уряд "Януковича-Азарова" неприкрито демонструє свої антиукраїнські настрої, і тому опозиція готова до підтримки будь-яких ініціатив щодо звільнення його членів.

"Майже весь уряд Януковича є українофобом. Це люди, які апріорі не люблять Україну і всі наші цінності. І тому ми в будь-який момент будемо віддавати наші голоси за звільнення будь-якого міністра і представника влади Януковича, оскільки для нас у них всіх одна природа, яка нічого спільного не має з демократією, з любов'ю до України і служінням Україні", - заявила Ю.Тимошенко, яку цитує її офіційний сайт.

Нинішню кадрову політику Ю.Тимошенко називає дуже складною. "На першому етапі, коли формувалася коаліція і коли треба було роздати всім членам коаліції посади відповідно до домовленостей, то уряд і взагалі всі органи влади в Україні складалися з представників різних політичних сил, що входили до коаліції", - нагадала вона.

"Зараз очевидно, що коли зміцнюється влада Януковича, коли вона набирає свою недостатньо конституційну потужність, то поступово і з уряду, і з усіх вертикалей і гілок влади видаляють людей, які не належать безпосередньо до оточення Януковича. Набирають людей, що представляють один регіон нашої держави - донецький і який консолідовано діятимуть, використовуючи владу і політику для збільшення свого стану. Я думаю, що і далі триватиме процес звільнення чужаків з усіх структур влади, і приходитиме донецький клан, освоюючи всі можливості у владі", - зазначила Ю.Тимошенко.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини