RU

Тимошенко кличуть у Литву ділитися досвідом зміцнення демократії

10.03.2011, 15:10

Лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко знову запросили в Європу - цього разу їй пропонують взяти участь у міжнародному форумі "Найкращий спосіб зміцнення демократії", який відбудеться 30 червня у Литві.

Як повідомляє офіційний сайт українського політика, запрошення прислано від імені Президента Фінляндії Тар’ї Халонен і Президента Литовської Республіки Далі Грибаускайте. До речі, обидва глави держави - жінки.

Нагадаємо, Ю.Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд. Покидати країну вона може лише з дозволу слідчого Генеральної прокуратури України. Раніше лідер БЮТ вже просила надати їй можливість відвідати Брюссель (європейські і американські політики запрошували її на саміт Європейської народної партії), але їй було відмовлено у цій поїздці.

Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман передбачила, що після завершення слідства Генеральна прокуратура дасть змогу екс-прем'єру Ю.Тимошенко вільно пересуватися по країні і за її межами. "Мені здається, що не буде якихось проблем щодо того, щоб Юлію Тимошенко після, вона ж не засуджена, могла десь собі там їхати, де їй треба їхати. Я не думаю, що у цьому могли б бути якісь проблеми, і що стосовно цього повинні б говорити, чомусь аж західні політики", - сказала вона.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини