RU

Тимошенко: Киреев не залучив до справи угоду з РФ, але залучив Твіттер

27.07.2011, 23:16
Тимошенко: Киреев не залучив до справи угоду з РФ, але залучив Твіттер - Фото
5dc4528d3a94746c75d58fa93430c0c3.jpg

Тимошенко: Киреев не залучив до справи угоду з РФ, але залучив Твіттер

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко цікавиться, чому суддя Печерського районнного суду Родіон Кірєєв залучив до матеріалів справи її висловлювання в Твіттері, але відмовився залучити документи надані сьогодні свідком екс-міністром палива і енергетики Юрієм Проданом. Про це вона заявила сьогодні в інтерв'ю журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко відмітила, що сьогодні свідки - екс-міністр палива і енергетики Юрій Продан, співробітники Мінтопенерго і НАК Нафтогаз України підтвердили її позицію. Зокрема, зі слів Тимошенко, вони підтвердили, що всі її дії були законними, директиви були підписані і вручені законно.

"Юрій Продан навіть хотів передати суду документи, які підтверджують, що всі ці обвинувачення фальшиві. Він хотів залучити до матеріалів справи моє доручення, написане собственоручно під час газової кризи на його ім'я. І хотів залучити угоду, яка свідчить про те, що ціна технологічного газу, на чому вони зараз декларують збитки, була не більше, ніж в 2008 році. Але суддя відмовився залучати явні докази до кримінальної справи, які надав Юрій Продан. Чому він відмовився? Тому, що справу продовжують фальсифікувати. Чому суддя погодився залучити мої записи в Твиттері до крмінальної справи, а справжні докази: угоди, доручення він відмовляється залучати? Тому, що вони знають, що в моїх діях складу злочину немає", - сказала вона.

Тимошенко також відмітила, що суддя після сьогодняшніх свідчень свідків повинен був закрити збуджену проти неї кримінальну справу.

Юлія Тимошенко: біографія і підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини