RU

Тимошенко хоче в Раду, але її не запрошують

21.10.2008, 12:17

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко хоче прийти до Верховної Ради, обговорити антикризові законопроекти, але її ніхто не запрошує. Про це заявив в інтерв'ю журналістам народний депутат від БЮТ Андрій Портнов.

"Сьогодні Прем'єр-міністр України висловила бажання бути присутньою на засіданні Верховної Ради України, але її сюди ніхто не запрошує. Більше того, Прем'єр-міністр України хотіла бути присутньою на засіданні погоджувальної ради - її також не запросили. Все це свідчить про те, що у парламенту сьогодні немає бажання, ні у керівництва парламенту, ні у двох політичних сил - Партії регіонів і "Нашої України" - працювати над антикризовими законами, а є бажання піти на дострокові парламентські вибори", - сказав А. Портнов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, в понеділок ввечері, 20 жовтня, Президент дав народним депутатам декілька робочих днів, підписавши Указ про поновлення роботи Верховної Ради України VI скликання. Сьогодні вранці Голова ВР збирається провести політичні консультації з лідерами всіх парламентських фракцій з приводу формування порядку денного роботи парламенту. До нього, зокрема, пропонується внести такі питання: прийняття Закону про гарантування внесків фізичних осіб, Закону про стабілізаційний фонд, а також внесення змін до Закону про Держбюджет на 2008 рік. Крім того, ВР повинна розглянути так званий виборчий пакет законодавства, до якого увійдуть питання фінансування виборчої кампанії і вирішення всіх юридичних питань щодо Закону України про вибори народних депутатів України.

Детальніше про розвиток подій навколо парламентських виборів у матеріалі "Пригоди бравого Указу" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини