Тимошенко хоче, щоб суд в США поставив Фірташа "на місце"

06.05.2011, 17:27

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко розраховує, що американський суд задовольнить її позовні вимоги до швейцарської компанії

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко розраховує, що американський суд задовольнить її позовні вимоги до швейцарської компанії "Росукренерго" та її співвласника Дмитра Фірташа за обвинуваченням у шахрайстві, порушенні прав людини і здирництві. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції у Сумах.

"Ми будемо професійно захищати нашу позицію в американському суді, і я буду сподіватися на те, що рішення, яке може бути винесене, буде позитивним і поставить на місце Фірташа", - сказала Ю.Тимошенко, слова якої для ЛІГАБізнесІнформ процитували в прес-службі БЮТ.

За її словами, у разі задоволення позовних вимог Д.Фірташ буде "зобов'язаний повернути утричі більше, ніж забрав в України". "Я за це поборюся. Я не можу зараз сказати, яким буде рішення американського суду, тому що там є правосуддя, розглядаються справи, і я буду робити все, щоб наша позиція була сильною і аргументованою", - наголосила Ю.Тимошенко.

Як відомо, в червні 2010 року Стокгольмський арбітраж зобов'язав НАК "Нафтогаз України" повернути швейцарському трейдеру "Росукренерго", власником якої є Д.Фірташ, 11 млрд. кубометрів газу і передати ще 1,1 мільярда кубометрів як неустойку.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Дмитро Фірташ: біографія і добірка новин>>>


Популярне