RU

Тимошенко хоче, щоб її арешт прискорив підписання договору з ЄС

08.08.2011, 17:10
Тимошенко хоче, щоб її арешт прискорив підписання договору з ЄС - Фото
6b08180840bacd7247ca1b24afac6434.jpg

Тимошенко хоче, щоб її арешт прискорив підписання договору з ЄС

Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко вважає, що якнайшвидше підписання договору про асоціацію між Україною та країнами Європейського Союзу стане запобіжником від просування в Україні авторитарних і диктаторських тенденцій, які зараз спостерігає мир. Екс-прем'єр звертається до керівників країн Європи із закликом, щоб договір про асоціацію був ратифікований в максимально короткі терміни.

"Зараз не можна об'єднувати і ставити якісь умови в зв'язку з політичними репресіями, які здійснюються в країні. Навпаки, саме внаслідок того, що зараз відбувається в Україні - оскільки політичні репресії є слідством автократії, - треба прискорити ратифікацію договору про асоціацію між Україною і ЄС", - сказала Тимошенко, яку цитує прес-служба Батьківщини.

Тимошенко також подякувала міжнародному співтовариству за підтримку, яку вона відчуває. "Світ і люди, які зараз підтримують демократію і засуджують політичні репресії, вони перешкоджають реалізації в Україні найбруднішого сценарію розвитку, який намагається реалізувати режим", - переконана вона.

Вона також наголосила, що не очікувала подібної реакції від Росії. "Для мене заява Російської Федерації стала несподіваною, але вона дуже важлива, оскільки головне, про що заявила РФ, - це те, що угоди, підписані під час газової кризи в 2009 році, підписані в рамках чинного законодавства, що взагалі розвалює цю справу остаточно", - наголосила політик.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тімошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини