RU

Тимошенко хоче форсувати слідство і суд

31.12.2010, 13:55
Тимошенко хоче форсувати слідство і суд - Фото
0ac27fdf1df406e8aa97729030c5020f.jpg

Тимошенко хоче форсувати слідство і суд
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко обіцяє не затягувати процес ознайомлення з кримінальною справою, по якій їй висунуто звинувачення. Про це вона заявила сьогодні, відповідаючи на питання журналістів після допиту в Генеральній прокуратурі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко сказала, що поки не знає дати свого наступного допиту, зазначивши, що їй про це ще повідомлять.

"Але я твердо для себе вирішила, що я буду чітко йти згідно із законом, я не буду їм створювати жодних перешкод, щоб вони й надалі творили неправосуддя і несправедливість. Я знаю, що захистить Господь і захистить народ України... Я думаю, що ми будемо знайомитися (з матеріалами справи, - ред.) в межах часу і в межах наших можливостей. Затягувати ми нічого не будемо. Я думаю, що треба просто перевірити, що залишилося від українських судів. Треба подивитися, чи є у них хоча б залишки мужності і хоча б залишки честі і совісті. Я думаю, що ми всі з вами досить публічно це побачимо. Тому що порушити справу, одразу ж припинити слідство з питань виплати пенсій, а потім ще й ухвалити вирок, як вони хочуть, від 5 до 10 років за сплату пенсій - для цього треба мати особливий склад душі, особливий склад характеру та особливу мораль. Тому я дуже хочу подивитися, як все це буде виглядати в судах", - сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні екс-прем'єр прийшла на черговий допит до Головного слідчого управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України. Вчора вона пробула на допиті більше 11 годин. Їй висунули уточнене обвинувачення, закрили досудове слідство, і передали їй справу для ознайомлення.

Колишнього Прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко звинувачують в нецільовому використанні коштів, отриманих за Кіотським протоколом. Раніше в Генпрокуратурі їй було вручено постанову про притягнення її до відповідальності в якості звинуваченої, а також рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини