RU

Тимошенко: Кірєєв показав, як працюють злочинці у влади

19.07.2011, 10:09

Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко переконана, що усунення її захисника народного депутата України від БЮТ Сергія Власенка було спланованою акцією влади.

"Якщо мене на день видаляли із зали суду за те, що я не встаю перед цією мафією в мантіях, то Сергія Власенка видалили за те, що він стояв і не хотів сісти тоді, коли його незаконно позбавляли слова", - сказала Юлія Тимошенко, яку цитує її прес-служба.

За її словами, це свідчить про головне завдання суду, яке полягає в позбавленні її права на якісний і ефективний захист. "Саме тому видалили Сергія Власенка", - додала вона.

Юлія Тимошенко також звернула увагу на те, що судове засідання проходило в закритому режимі. "Саме так працюють злочинці у влади. Саме так вони хочуть здійснювати свої неправосудні, незаконні дії. Тобто в темряві, без прозорості процесу", - зазначила екс-прем'єр.

Нагадаємо, учора суд допустив до захисту Юлії Тимошенко адвокатів Миколу Сірого та Олександра Плахотнюка. Американським адвокатам, що представляють юридичну компанію Covington & Burling LLP та аудиторську фірму BDO, в захисті відмовлено.

Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини