RU

Тимошенко говорить в суді стоячи вперше за весь час процесу

29.09.2011, 16:06
Тимошенко говорить в суді стоячи вперше за весь час процесу - Фото
1446b35c8de0f545909bdf4abe1a1bf7.jpg

Тимошенко говорить в суді стоячи вперше за весь час процесу
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що у її справі буде зачитано обвинувальний вирок, і доводити щось вже не має сенсу. Тимошенко піднялася і свою промову говорить стоячи, обернувшись до присутніх у залі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко зазначила, що судовий розгляд ще раз довів відсутність будь-якого злочину в її діях. "Якщо всупереч цьому буде ухвалено обвинувальний вирок - це буде вирок не проти мене, оскільки всім у світі вже відомо, що складу злочину в моїх діях не було, я діяла законно, відповідально, по-державному", - заявила вона.

Зі слів Тимошенко, вирок був написаний ще до того, як було порушено кримінальну справу. "Цей вирок в Україні все переверне. У моїй справі спочатку був написаний вирок Печерського суду Адміністрацією президента, потім було порушено кримінальну справу, потім було розслідування і тільки після цього почався розгляд в суді", - сказала вона.

"Вирок був написаний до порушення справи, оскільки президент країни вважає мене небезпечним політичним конкурентом. І правильно вважає. Я хочу наголосити, що своїм життєвим завданням я бачу створення в Україні правового, морального суспільства, яке несумісне з олігархією", - також додала екс-прем'єр.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини