RU

Тимошенко готова долучитися до газових перемовин на вищому рівні

12.01.2009, 14:14

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко завжди готова долучитися до газових переговорів на високому рівні, проте переговори - двосторонній процес. Про це заявив перший Віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов, коментуючи в інтерв'ю журналістам пропозицію голови НАК "Нафтогаз України" Олега Дубини вивести переговори щодо газу на вищий рівень.

"У перемовного процесу є така специфіка, що він вимагає двох сторін для проведення, і саме тому участь на високому рівні має бути ініційована і підтримана з двох сторін, у тому числі і з російської сторони. Це залежить, безумовно, і від російської сторони. Проблем з боку українського уряду немає. Я вважаю, що Юлія Володимирівна завжди готова долучитися і витягнути питання. Інша справа, що переговори - це двосторонній процес", - сказав О.Турчинов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше голова правління НАК "Нафтогаз України" О.Дубина повідомив, що триденні переговори з ВАТ "Газпром" в Москві завершилися безрезультатно і повідомив, що надалі переговори мають відбуватися на вищому рівні.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>

Енергетична безпека: добірка новин>>>

Олександр Турчинов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини