RU

Тимошенко: Фальсифікація місцевих виборів триває

09.11.2010, 14:07

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що процес фальсифікації місцевих виборів триває, оскільки явка виборців досі не оприлюднена. Про це вона заявила сьогодні журналістам на прес-конференції.

"З моменту проведення виборів пройшло 9 днів… і на цей момент ще не оприлюднена офіційна явка на виборчі дільниці і до цього моменту ще не підведені підсумки виборів. Я думаю, що те, що на даний момент не обнародувана явка на виборчі дільниці, це досить незвичайна для України подія, оскільки ніколи такого ще не відбувалося. Явка, як правило, з'являється через годину-дві після завершення голосування. Така ситуація на даний момент свідчить про те, що по всій країні продовжують вкидати бюлетені, переписувати під диктат адмінресурсу протоколи, продовжується ревізія виборів, йде повним ходом їх підробка", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю.Тимошенко вказала, що не бачить сенсу коментувати підсумки голосування, оскільки в Україні не було виборів в традиційному значенні цього слова. "Це не були традиційні вибори, це був добре спланований, організований, завчасно підготовлений у всіх своїх аспектах технологічний процес призначення людей на керівні посади в місцевих органах влади, а не вибори цих людей, причому призначення всупереч волевиявленню громадян в нашій державі", - відмітила Ю.Тимошенко.

Вона підкреслила, що це були "найбільш нечесні і брудні вибори в історії незалежної України".

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини