RU

Тимошенко доручила МВС провокувати хабарі

22.10.2009, 15:22

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Міністерству внутрішніх справ використати засоби "провокації хабара" для боротьби з корупцією під час видачів актів на землю. Про це вона сказала сьогодні під час селекторної наради з керівниками областей з питань видачі земельних актів.


Як повідомляє офіційний сайт Ю.Тимошенко, Прем'єр-міністр вказала: "Міністерство внутрішніх справ отримало спеціальну команду, і вони будуть займатися тим, що провокуватимуть хабарників, даватимуть штучні хабарі, щоб подивитися, хто їх бере, і, якщо знадобиться, будемо порушувати стільки кримінальних справ, скільки треба".

Глава уряду також звернулася до громадян із закликом повідомляти на гарячу телефонну лінію про факти вимагання хабарів при видачі земельних актів. "Я хочу вашого розуміння, що була в країні побудована така масштабна корупційна система із видачі земельних актів, така безпрецедентно злочинна і мафіозна, що сьогодні зламати її за один день навіть Прем'єр-міністру не під силу", - мотивувала вона необхідність інформування про факти земельної корупції.

Прем'єр-міністр заявила, що звільнення ряду керівників регіональних органів Держкомзему сталося якраз завдяки інформуванню громадян про факти корупції. "Я хочу звернутися до людей, які хочуть отримати свої земельні акти, не опускати руки, а разом зі мною як Прем'єр-міністром, і з новим керівником Держкомзему добитися отримання вашого акту саме безкоштовно, як це і передбачено постановою уряду", - сказала Ю.Тимошенко.

Глава уряду також повідомила, що голови сільських і селищних рад, які перебувають в лавах Партії регіонів, отримали вказівки від партійного керівництва блокувати виконання рішення уряду про спрощений і безкоштовний порядок видачі земельних актів. "У нас є опір і політичний, оскільки деякі політичні команди і партії вважають сьогодні доцільним заборонити своїм політичним функціонерам, що займають посади, приймати від людей заяви і видавати акти для того, щоб скомпрометувати і дискредитувати цю програму, яка розгортається сьогодні в масштабах України", - пояснила вона.

У свою чергу голова Держкомзему Олег Кулініч додав, що останнім часом за його розпорядженням було звільнено керівників Харківської, Кіровоградської структур Держкомзему, а також у місті Севастополь. "На сьогодні ми ухвалили рішення щодо керівників Кіровоградської і Харківської області, звільняються керівники на рівні центрів Державного земельного кадастру, ми рішення прийняли щодо міста Севастополь, там, де за тіньовими схемами намагаються не давати працювати цій системі. Ми, безумовно, прийняли програму до виконання і рухаємося далі", - сказав О.Кулініч. Голова Держкомзему також повідомив, що звільнений у Харківській області керівник зараз перебуває в СІЗО.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини