RU

Тимошенко доручила губернаторам зупиняти звільнення у регіонах

20.11.2008, 14:16

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає голів обласних державних адміністрацій звертатися до Генпрокуратури з питань порушення кримінальних справ проти керівництва підприємств, які звільняють співробітників з порушенням трудового законодавства. Про це вона заявила під час наради з представниками місцевих органів влади з питань бюджету.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, водночас Ю.Тимошенко зазначила, що Кабінет Міністрів передбачив ряд заходів щодо підтримки гірничо-металургійної і хімічної промисловості, які дадуть змогу знизити собівартість продукції і зберегти в розпорядженні підприємств обігові кошти. Водночас уряд висунув металургам і хімікам свої умови - оплата податків без будь-якої затримки, звільнення співробітників - тільки відповідно до колективних договорів і трудового законодавства, зміна колективних договорів - тільки за узгодженням з профспілками і трудовими колективами.

"Іншого підходу бути не може. І я прошу вас: як тільки відбувається порушення трудового законодавства і всупереч чинним законам людину випроваджують з робочого місця на вулицю, - я звертаюся до всіх голів облдержадміністрацій, - звернення до Генеральної прокуратури і порушення кримінальної справи про порушення трудового законодавства", - наголосила Прем'єр.

Нагадаємо, 10 листопада власники підприємств гірничо-металургійного комплексу підписали Меморандум про взаєморозуміння з Кабінетом Міністрів, Федерацією металургів, об'єднаннями профспілок. Документ передбачає підтримку підприємств ГМК у період кризи, а також їхні зобов'язання щодо дотримання прав трудових колективів підприємств.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини