Тимошенко допитують п'яту годину

Тимошенко допитують п
29.12.2010, 16:53

Допит лідера ВО "Батьківщина", екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко в Генеральній прокуратурі триває вже більше чотирьох годин. Зайшовши до будівлі прокуратури біля 12 години дня, станом на 16:30 Ю.Тимошенко ще не вийшла звідти

Тимошенко допитують п'яту годину

Допит лідера ВО "Батьківщина", екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко в Генеральній прокуратурі триває вже більше чотирьох годин. Зайшовши до будівлі прокуратури біля 12 години дня, станом на 16:30 Ю.Тимошенко ще не вийшла звідти.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, раніше найбільш тривалий допит екс-прем'єра в прокуратурі продовжувався близько трьох годин.

Нагадаємо, сьогодні Ю.Тимошенко прийшла на допит із заявою про фінансові порушення нинішньої влади при підготовці об'єктів до Євро-2012 і заявила про намір після Нового року відвідати Брюссель на запрошення лідера Європейської народної партії. За її словами, навіть при підписці про невиїзд можна звернутися в прокуратуру з проханням тимчасово покинути місце постійного проживання.

Екс-прем'єра звинувачують в нецільовому використанні "кіотських коштів". Раніше в ГПУ їй було вручено постанову про притягнення її до відповідальності як звинуваченої, а також рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Популярне