RU

Тимошенко домагається, щоб Фірташ повернув бюджету 12 млрд. доларів

07.07.2011, 13:14
Тимошенко домагається, щоб Фірташ повернув бюджету 12 млрд. доларів - Фото
960a81018a032aad0bb906ac24fa412c.jpg

Тимошенко домагається, щоб Фірташ повернув бюджету 12 млрд. доларів
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко хоче, щоб американський суд зобов'язав українського бізнесмена Дмитра Фірташа повернути до бюджету України 12 млрд. доларів. Про це вона заявила сьогодні в Печерському суді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко уточнила: "Я подала позов до американського суду на ті кримінальні структури, які відбирають ваші останні копійки через вартість газу, тепла, гарячої води. Це так звана компанія Росукренерго".

За її словами, сьогодні провадяться всі необхідні процесуальні дії, щоб повернути державі 4 млрд. доларів, які в 2010-2011 році були передані державою Росукренерго. "Якщо мені вдасться в американському суді довести, що ці злочини пов'язані в тому числі і з американською юстицією, то за законами Сполучених Штатів пан Фірташ зобов'язаний буде повернути Україні не ті 4 млрд. доларів, які він нечесно забрав, а повернути, по законах Америки, в три рази більше до державного бюджету України", - пояснила вона.

"Рано чи пізно я цю справу доведу до логічного завершення", - запевнила Тимошенко.

Нагадаємо, раніше суддя окружного суду південного округу Нью-Йорка Річард Салліван наказав співвласнику компанії Росукренерго Фірташу і Тимошенко з'явитися в суд 22 липня об 11:45. Про це говориться в ордері судді від 21 червня, копією якого володіє Kyiv Post.

У прес-службі Фірташа зазначили, що не отримували ніяких офіційних повідомлень відносно ордера, який нібито виданий судом.

У червні 2010 року Стокгольмський арбітраж зобов'язав НАК "Нафтогаз України" повернути швейцарському трейдеру Росукренерго, власником якого є Фірташ, 11 млрд. кубометрів газу і передати як неустойку ще 1,1 мільярда кубометрів.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Дмитро Фірташ: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини