RU

Тимошенко демонстративно залишила засідання суду і поїхала до Луценка

11.05.2011, 17:19
Тимошенко демонстративно залишила засідання суду і поїхала до Луценка - Фото
7c02bae76a4f2d53293b58439e9646ef.jpg

Тимошенко демонстративно залишила засідання суду і поїхала до Луценка
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото) демонстративно покинула засідання Печерського суду Києва, де розглядається її скарга на порушення кримінальної справи щодо газових контрактів.

Як повідомив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ народний депутат Тарас Стецьків, лідер БЮТ прямує у лікарню, де лежить екс-міністр Ю.Луценко.

Лідер БЮТ Ю.Тимошенко пообіцяла повернутися у суд на дебати. "Ви всі щойно були свідками чергового абсурду. Якщо не змогли не допустити пресу до слухання вранці, і змушені були допустити, вони під дирижерством Адміністрації Президента обрали інший шлях як перетворити цей процес у фарс. І тому суддя за вказівкою з Адміністрації Президента, тому що вона якраз поспілкувалася у перерві, почала дослівно читати всю справу. А це на сьогоднішній день 1150 сторінок. Поки ми з вами там були, вона прочитала тільки 80 листів", - сказала вона, покинувши засідання суду.

Ю.Тимошенко зазначила, що вона не перший раз перебуває у судовому процесі і, посилаючись на свій досвід, зазначила, що звичайно появляється перелік матеріалів, що є у справі, а окремі документи слухаються за бажанням якої-небудь зі сторін. "Але ніколи не читається вся справа лист у лист. Це просто намагаються взяти змором і засоби масової інформації, і депутатів, і громадськість і довести до фарсу слухання судової справи", - додала вона.

Лідер БЮТ зазначила, якби так слухалися усі справи, деякі з них, що складаються з декількох тисяч томів, могли б слухатися десятиріччями. "Але ми вже звикли до таких прийомів влади, яка намагається видати політичні репресії за правосуддя, ми порадилися із захисником і для того щоб не перетворювати все це в фарс, на цій частині фарсу буде присутній захисник (нардеп-бютівець Сергій Власенко, - ред.), який буде слухати поки прочитають 100 сторінок, а коли завершиться цей абсурд і фарс ми з вами повернемося, можливо, це буде завтра, можливо післязавтра, залежно від того, як справа буде прочитана суддею…", - зазначила Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що журналістів виштовхнули з відділення лікарні, де лежить Ю.Луценко. Люди у масках мотивували свої дії тим, що пацієнтам потрібен спокій.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини