RU

Тимошенко дала Ющенкові два дні на звільнення Стельмаха

24.12.2008, 14:16

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вимагає від Президента Віктора Ющенка протягом двох днів звільнити голову Національного банку України Володимира Стельмаха. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

"Я вимагаю від Президента термінового звільнення голови Національного банку, термінового звільнення. Це може зробити Президент, і він зобов'язаний це зробити. Якщо Президент сьогодні - завтра максимум не подасть на звільнення Стельмаха, я переконана, що всю відповідальність за все, що відбувається в секторі економіки, банківському секторі країни, з бюджетом кожної сім'ї - це відповідальність персонально Президента країни", - сказала Прем'єр-міністр, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю. Тимошенко наголосила, що Президент повинен буде відзвітувати перед суспільством за таку політику. При цьому вона висловила впевненість у тому, що зміна керівництва НБУ сприятиме встановленню оптимального курсу гривні в умовах кризи на рівні 6-6,5 грн. за $1.

"Я пропоную всім учасникам валютного ринку в жодному разі не брати участі зараз у паніках та істериках, які вони нав'язують зараз країні, для того, щоб курс гривні було зруйновано", - наголосила глава українського уряду.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати від БЮТ запропонували Президентові України негайно внести в парламент подання про відставку глави НБУ В. Стельмаха. Відсутність такого подання свідчитиме про причетність глави держави до валютних операцій.

У свою чергу, В. Ющенко вже неодноразово виступав в захист дій Національного банку України в умовах кризи.

Прес-конференція Президента України: відповіді і коментарі>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини