RU

Тимошенко дала добро на ліквідацію львівської "Батьківщини"

15.10.2010, 11:00
Тимошенко дала добро на ліквідацію львівської
354f621358c48cf0105311fe2f77db82.jpg

Тимошенко дала добро на ліквідацію львівської "Батьківщини"
Львівська міська організація ВО "Батьківщина" ліквідована за порушення статуту. Таке рішення президії політради ВО "Батьківщина" підписала лідер партії Юлія Тимошенко. Про це заявляє прес-служба Львівської обласної організації "Батьківщини".

"Офіційно заявляється, що ВО "Батьківщина" не бере участі у виборах у Львівську міську і Львівську обласну ради, оскільки ТВК в обох випадках зареєструвала фальшиві списки, сформовані і підписані членом провладної коаліції із Партією регіонів Іваном Деньковичем... Ми бойкотуємо вибори", - йдеться у заяві прес-служби, яка цитує УНІАН.

"З цього приводу буде публічна заява лідера партії Юлії Тимошенко", - йдеться також у повідомленні.

"Для всіх тих, хто вважає себе членами "Батьківщини" Юлії Тимошенко, вищим статутним органом партії рекомендовано вийти із фальшивих списків і цим продемонструвати, що партійні і ідейні інтереси є вище депутатського мандата будь-якою ціною. За твердим переконанням Ю. Тимошенко, сьогодні кожний партієць, який є у фальшивих списках І.Деньковича, має зробити усвідомлений вибір. Ті, хто залишиться у списку, будуть виключені з "Батьківщини", - зазначають у львівській обласній "Батьківщині".

ВО "Батьківщина": довідка та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини