RU

Тимошенко буде відвідувати Верховну Раду як гість БЮТ

16.03.2010, 13:20

Сьогодні на своєму засіданні народні депутати з фракції БЮТ обговорять принципи формування опозиційного уряду, а також питання присутності Юлії Тимошенко на пленарних засіданнях Верховної Ради. Про це перед початком засідання повідомив бютівець Олег Ляшко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі персонального сайта Ю.Тимошенко, О.Ляшко також зазначив, що фракція збирається відстоювати право екс-прем'єра Ю.Тимошенко бути присутньою у залі Верховної Ради під час пленарних засідань парламенту як гість фракції. "Ю.Тимошенко – не народний депутат, але після запрошення будь-яка особа може прийти до Верховної Ради, і Юлія Володимирівна буде там за запрошенням нашої фракції", - зазначив О.Ляшко.

До того ж О.Ляшко заявив, що Ю.Тимошенко всупереч тому, що зараз не обіймає жодної державної посади, залишається лідером об'єднаної демократичної опозиції. "Юлія Тимошенко, незалежно від того, яку посаду вона обіймає або взагалі не обіймає, як говорив класик, "наше все". У Тимошенко досить авторитету і поваги в суспільстві, щоб бути центром усіх подій у країні, не обймаючи жодної державної посади", - наголосив народний депутат, додавши: "Тимошенко є лідером команди, а посади - це вже неважливо".

"Питання присутності Ю.Тимошенко у Верховній Раді вирішується. Куди вони подінуться? Нехай спробують не допустити лідера опозиції і лідера блоку у Верховну Раду", - додав О.Ляшко.

Олег Ляшко: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини