RU

Тимошенко буде домагатися скасування депутатського імунітету

31.08.2009, 16:53

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко наполягає на скасуванні депутатської недоторканості. Про це вона заявила сьогодні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко наголосила: "Уряд представляє сили більшості у парламенті. І ми не можемо залишити за межами своєї підтримки в день підготовки до відкриття нової сесії Верховної Ради розгляд питання щодо скасування недоторканості народних депутатів".

За словами глави уряду, фракції коаліції близько року назад подали в парламент і проголосували проект закону про скасування недоторканості народних депутатів. Після цього законопроект було спрямовано до Конституційного Суду. У свою чергу, КСУ зробив позитивний висновок по цьому законопроекту, і зараз цей проект змін знаходиться у Верховній Раді.

Тепер Ю.Тимошенко пропонує народним депутатам проголосувати за остаточну редакцію цього законопроекту з урахуванням зауважень Конституційного Суду. "І після цього, на наступній сесії, ми зможемо проголосувати 300 голосів. Тобто, я ще раз наголошую, що наша команда, демократична більшість у Верховній Раді, вже давно почали рухати конституційний процес по скасуванню недоторканості депутатів Верховної Ради", - відзначила Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, раніше Ю.Тимошенко пообіцяла, що парламентська Фракція БЮТ з 1 вересня запропонує Верховній Раді розглянути зняття недоторканості депутатів і депутатських пільг. При цьому вона відзначила, що БЮТ вже 6 разів виносив на розгляд Ради це питання. "Ми голосуємо одноголосно, в 156 голосів - голос в голос. Однак серед більшості депутатів підтримки немає", - сказала вона.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини