RU

Тимошенко боротиметься з проблемами ув’язнених і наслідками повенів

28.10.2008, 16:58

У середу, 29 жовтня, відбудеться чергове засідання Кабінету Міністрів України під керівництвом Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Як повідомляє урядовий портал, під час засідання уряду розглядатимуться законопроекти "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України щодо введення корекції соціальної поведінки осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням", "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне звернення зі спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації". Крім того, Кабмін збирається затвердити Концепцію соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі на визначений строк.

У планах уряду також - схвалення законопроектів "Про внесення змін до Закону "Про передачу об'єктів права державної і комунальної власності", "Про внесення змін до Закону "Про фіксований сільськогосподарський податок".

Крім того, порядок денний засідання Кабміну передбачає розгляд таких проектів розпоряджень глави держави: "Про призначення грантів Президента для обдарованої молоді на 2009 рік" і "Про призначення державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери".

Крім того, уряд збирається розглянути питання про внесення змін до Порядку використання субвенцій з держбюджету обласними бюджетами Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської і Чернівецької областей для ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталися 23-27 липня 2008 року.

У планах Кабміну також - розгляд питань затвердження Порядку розподілу суб'єктів господарювання в міру ризику їхньої господарської діяльності в сфері карантину рослин і внесення змін до Положень про державну інспекцію з контролю за цінами.

Окремо на порядку денному засідання уряду стоїть план заходів щодо адаптації української економіки до вимог СОТ, а також Концепція Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2009-2012 роки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини