RU

Тимошенко бачить вихід у парламентсько-президентських виборах

26.09.2008, 17:32

Одночасні парламентські і президентські вибори стануть єдиним виходом із кризи влади в Україні, якщо "помаранчеву" коаліцію, що розпалася у Верховній Раді, не вдасться відновити. Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в інтерв'ю ряду зарубіжних інформаційних агентств.

Зокрема, як повідомляє "Reuters", Ю. Тимошенко зазначила: "Якщо і Президент Віктор Ющенко, і лідер опозиції Віктор Янукович все-таки штовхнуть парламент на дострокові вибори, в цьому випадку логічно було б проводити одночасно і президентські, і парламентські вибори, тому що тоді виникає логіка подолання кризи, у суспільства виникає можливість переформатувати все політичне поле".

Прем'єр-міністр зазначила, що БЮТ збирається брати участь в обох виборах. Водночас вона наголосила, що до останньої хвилини зберігає надію на відродження демократичної коаліції "як єдино можливого варіанту продовження розвитку України в напрямі євроінтеграції". "Поки остаточно не пройдено шлях, я б не хотіла думати про інший варіант... Я зроблю все, щоб не допустити дострокових виборів і не втратити можливість здійснювати політику для демократичних сил", - запевнила чиновник.

Разом із тим Ю. Тимошенко вважає, що після вчорашнього дня, коли сім партій із дев'яти, що входять до блоку НУНС, заявили "про свою волю і відповідальність перед Україною", цей процес відродження демократичної коаліції, в тому числі і за участю Блоку Литвина, є найбільш вірогідним варіантом.

Нагадаємо, учора БЮТ заявив, що готовий підписати коаліційну угоду з НУНС і Блоком Литвина вже у понеділок.

Усе про Коаліціаду-2008>>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини