RU

Тимошенко 10 травня відмовиться від лідерства

05.05.2010, 13:55

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що готова без претензій на лідерство сісти за "круглий стіл" зі всіма представниками патріотичних політичних сил і громадських організацій, і з таким наміром 10 травня прийде на засідання Народного комітету порятунку України. Про це вона заявила сьогодні в інтерв'ю журналістам.

"Я підтримую це створення, об'єднання команди, яка буде сьогодні захищати Україну. І оскільки сьогодні всі політики почули такий заклик, я впевнена, що вони на нього відреагують. 10 травня обов'язково наша політична команда буде... Я готова сьогодні сідати за круглий стіл, абсолютно на рівних серед рівних, без будь-якого лідерства, без будь-якого визначення, хто там перший, хто другий. Усі на рівних сьогодні повинні захищати Україну в цей складний час, який наступив після президентських виборів", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю.Тимошенко також нагадала, що 11 травня політичні сили, що перебувають в опозиції до політики Президента Віктора Януковича, закликають українців зібратися під Верховною Радою "і сказати своє "ні" антиукраїнській політиці".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини