RU

Тимонькін готовий віддалено співпрацювати зі слідством

02.06.2014, 14:17
Тимонькін готовий віддалено співпрацювати зі слідством - Фото
Борис Тимонькін
Заступник голови наглядової ради компанії Східно-європейська паливно-енергетична компанія (ВЕТЕК) Борис Тимонькін заявляє, що він зараз не в Україні і поки не збирається повертатися. Про це банкір сказав hubs.com.ua, коментуючи інформацію про оголошення його в розшук.

За словами Тимонькіна, про оголошення в розшук дізнався зі ЗМІ. Він також повідомив, що з правоохоронних органів до нього ніхто не звертався і він не давав жодних свідчень. "Ніхто до мене не звертався, жодних свідчень я нікому не давав. І за весь цей час ніхто зі мною навіть не намагався зв'язатися", - сказав банкір.

Він також зазначив, що готовий співпрацювати зі слідством. "Та й говорив про це з першого дня, але, напевно, такого завдання немає, раз відразу оголошують у розшук", - зазначив Тимонькін і додав, що він зараз не в Україні. "Я не в Україні і поки не планую повертатися. Мені порадили поки не їхати, бо можна було б потрапити під гарячу руку. Я вирішив не ризикувати. Але знову ж - є скайп, посольство ніхто не відміняв. Є багато варіантів того, як можна було б зі мною зв'язатися", - зазначив банкір.

"Зараз я через своїх адвокатів готую певні заяви. Скоро зможете з ними ознайомитися", - додав Тимонькін.

Нагадаємо, сьогодні з'явилася інформація, що МВС оголосило в розшук одного з менеджерів ВЕТЕК Бориса Тимонькіна. За даними міністерства, банкір переховується від органів прокуратури. Він зник 16 травня цього року.

12 років Тимонькін очолював Укрсоцбанк. 1 липня 2013 року банкір перейшов до групи ВЕТЕК Сергія Курченка, де керував фінансовим напрямком. Банкір покинув Україну 20 лютого після розстрілу майданівців. За словами Тимонькіна, він поїхав до Франції проходити курс лікування голодуванням. Банкір обіцяв повернутися 13 квітня, але в Україні так і не з'явився.

У березні Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратор затримала "учасників злочинного угруповання" Сергія Курченка. Були затримані директор компанії Газ України - 2020 Аркадій Кашкін, а також голова наглядової ради ПАТ Брокбізнесбанк Денис Бугай. СБУ також повідомила, що вилучила всю документацію, яка підтверджувала причетність затриманих до незаконних фінансових схем.

На початку серпня 2013 року Бугай став главою наглядової ради Брокбізнесбанку, який був придбаний структурами Курченка. Крім Бугая і Тимонькіна, до складу наглядової ради входив колишній власник банку Олександр Буряк, а також ТОВ Айнам.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини