RU

Тимчук: Продажність правоохоронців розв'язала сепаратистам руки

14.04.2014, 10:26
Тимчук: Продажність правоохоронців розв'язала сепаратистам руки - Фото
Фото: ЕРА
Сепаратисти та російські диверсанти змогли розгорнути широку діяльність на сході України завдяки роботі з частиною місцевих міліціонерів. Про це в акаунті у Facebook написав керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор групи Інформаційний Опір Дмитро Тимчук.

"Раніше ми, група Інформаційний Опір, визначали частину лояльних до влади співробітників МВС в Донецькій області в 30% (відповідно, 70% - саботажники або ті, хто виступає на стороні екстремістів). На даний момент ми дійшли висновку, що наші оцінки лояльних до влади правоохоронців були завищені", - написав він.

"Сьогодні ми отримали інформацію про те, що деякі з лідерів груп сепаратистів віддавали накази своїм підлеглим не стріляти в місцевих міліціонерів - мовляв, це "свої", - зазначає Тимчук.

За його словами, росіяни підкуповують місцевих силовиків, у тому числі обіцянками високих зарплат. "За нашими даними, в "обробці" міліції агентура спецслужб РФ і екстремісти оперують в основному тим фактом, що український міліціонер отримує на місяць $300, тоді як у сусідній Ростовській області рядовий співробітник російської поліції отримує $1200. Цим і викликається бажання зрадників стати "частиною Росії", - написав він.

Таким чином, на думку Тимчука, "нині оголошений керівництвом МВС набір добровольців до регіональних підрозділів, що формуються для протистояння екстремістам - схоже, єдиний вихід". "На жаль, не залишається часу для відпрацювання злагодженості цих підрозділів. Залишається сподіватися на досвід військовослужбовців запасу, які по ідеї повинні скласти їх кістяк. А також на те, що їх керівництво буде здійснюватися кадровими офіцерами", - заявив він.

Нагадаємо, вчора в.о. президента України Олександр Турчинов у зверненні до народу України заявив, що застосує армію проти сепаратистів, які захоплюють адміністративні та військові будівлі на південному сході в тому випадку, якщо до ранку злочинці не складуть зброю і не здадуться. "Для тих, хто не стріляв у наших силовиків, хто складе зброю і залишить захоплені адміністративні приміщення до ранку понеділка, я до ранку понеділка в своєму указі дав гарантії незастосування проти них покарання", - додав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини