Тесть Зеленського працює помічником "слуги народу" - ЧЕСНО

03.12.2019, 17:47
Тесть Зеленського працює помічником
Нардеп Олег Бондаренко, у якого працює тесть Зеленського (фото - Дмитро Єршов/Рух ЧЕСНО)

Володимир Кияшко, батько дружини президента  Володимира Зеленського Олени, працює помічником нардепа Слуги народу Олега Бондаренка. Про це розповів сам нардеп журналістам Руху ЧЕСНО.

За його словами, Кияшко працює на громадських засадах: спеціалізується на промислових відходах, хоча і не є професійним екологом.

"Для мене Володимир Кияшко - це не батько першої леді. Для мене він в першу чергу фахівець з питань екології та забруднення навколишнього середовища, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником", - прокоментував співпрацю Бондаренко.

Читайте також: Дружина бізнес-партнера Зеленського володіє готелем в Криму

Нардеп додав, що познайомився з батьком дружини президента після парламентських виборів. Той нібито підійшов до нього разом з іншими помічниками - і запропонував свою допомогу як консультанта.

Довідка. Кияшко - кандидат технічних наук, доцент кафедри "Будівельні конструкції та споруди" Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну "Будівельні конструкції і споруди на транспорті". За даними YouControl, раніше був керівником ТОВ "Кріворіжмонолітбуд" і ТОВ "Техноімпульс", які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини.

Читайте також: "Кумівства у нас не буде". Або буде? Аналіз кадрової політики Зеленського

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ОлигархиРоттердам+: формула любви за 39 млрд грн. История от НАБУ, как спасали империю Ахметова