Терористи зазнали найбільших втрат в районі Іловайська - РНБО

За минулу добу найбільших втрат бойовики зазнали в районі Іловайська Донецької області. Про це на брифінгу повідомив спікер інфоцентру РНБО Андрій Лисенко.
"Найбільші втрати терористи зазнали в районі Іловайська і його передмісті, в селищі Зелене на Донеччині. Також сили АТО заблокували значну кількість бойовиків і військової техніки в Красному Лучі Антрацитівського району Луганської області", - сказав Лисенко.
За його словами, протягом доби підрозділи АТО активно наступали відразу в чотирьох напрямках: Донецьк, Луганськ, Алчевськ - Стаханов, Торез - Сніжне.
"Бойовики зазнали великих втрат живої сили і техніки. Тому не дивно, що серед російських найманців поширюються панічні настрої, частина вдається до дезертирства, інші - дезорієнтовані, розчаровані і не мають єдиної стратегії ведення подальшої боротьби", - додав Лисенко.
Раніше повідомлялося, що добровольчі батальйони Донбас, Азов, Шахтарськ і ПС спільно з бійцями Збройних Сил України 10 серпня провели операцію в районі Іловайська з метою взяття міста штурмом і знищення укріпрайонів і блокпостів бойовиків. Четверо бійців батальйону Донбас загинули, операцію буде продовжено.
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Комментарі