Терористи запустили мобоператор без зв'язку з іншими мережами

07.08.2015, 11:25
Терористи запустили мобоператор без зв'язку з іншими мережами - Фото
Ілюстрація - соцмережі
Терористи з ДНР на тимчасово окупованих територіях Донецької області створили власний мобільний оператор на базі захопленого обладнання одного з найбільших українських операторів стільникового зв'язку. Про це у себе в Facebook повідомляє начальник міліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

Він повідомив, що терористи ДНР почали поширювати стартові пакети своєї мобільного зв'язку Фенікс, який створений бойовиками на базі захопленого обладнання Київстар.

Зі слів Аброськіна, жителям тимчасово підконтрольних терористам районів Донеччини запропоновано придбати п'ять тисяч сім-карт, які можна буде використовувати в тестовому режимі до 1 жовтня. При цьому функції оператора обмежені - недоступна послуга СМС та дзвінки на телефони інших операторів.


Крім цього, при придбанні карти необхідно надати паспорт та ідентифікаційний номер, що, на думку місцевих жителів, робиться для встановлення тотального контролю за ними з боку бойовиків.

У той же час, зазначає начальник обласної міліції, на тимчасово окупованій бойовиками території Донецької області погіршується якість зв'язку оператора МТС. Цивільне населення пояснює це тим, що терористи проводять постійний моніторинг радіоефіру, а також цілеспрямовано створюють перешкоди пересуваннями військових машин з комплексами радіоелектронної боротьби.

"Мета подібних дій очевидна - обмежити спілкування жителів окупованої частини із зовнішнім світом, створити інформаційний вакуум, який заповнюється пропагандою лжепророків фейкової республіки та їх поплічників", - зазначив глава обласної міліції.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю