RU

Терористи залякували Варфоломєєву в'язницею до 15 років

10.03.2016, 12:25
Терористи залякували Варфоломєєву в'язницею до 15 років - Фото
Марія Варфоломєєва (фото - facebook.com/iryna.gerashchenko)
У полоні проросійські найманці погрожували луганській журналістці Марії Варфоломєєвій до 15 років в'язниці. Про це він розповіла в інтерв'ю  Радіо Свобода.

За словами Варфоломєєвої, бойовики розповідали їй, що вона буде сидіти від 10 до 15 років, і буде фуфайки в таборі шити. "Це звалюється на тебе важким тягарем. Я завжди читала Біблію, весь час молилася Богу. Знаєш, це не порожні слова, для мене було настільки важливо вірити в Бога, тримати цю віру в розумі, що все буде добре", - зазначила Варфоломєєва.

Журналістка була впевнена, що не сидітиме, хоча і не знала, як і коли вийде на свободу.

"І з обмінами теж було складно. Ти дивишся по телевізору, коли говорять про обмін, і ти бачиш, що люди йдуть назустріч один одному, а ти залишаєшся в тюрмі, і це дуже важко. Я розуміла, що навряд чи мене внесуть у списки, я їм потрібна. І був момент, коли 29 липня до мене приїжджають в СІЗО, і кажуть, що сьогодні - обмін. Це було вперше, коли я дізналася, що мене внесли в списки. І знаєш, це як тебе збили з ніг, це настільки радісно. Але потім обмін скасували", - зазначила Варфоломєєва.

Вона розповіла, що останнім часом в полоні вже не хотілося нічого.

"Не було бажання їсти, я вже змушувала себе. Коли в січні зірвався, в лютому зірвався, я вже не могла їсти фізично. Хоча тато передавав смачну їжу, але не було фізично сил вже їсти, хотілося просто лежати і нічого не робити", - додала вона.

Журналістка Марія Варфоломєєва, яку нещодавно звільнили з полону бойовиків, зізналася, що їй було страшно, коли проросійські найманці підставляли до її голови пістолет. 3 березня з полону гібридної армії РФ в Донбасі вона була звільнена.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини