RU

Терористи вже двічі порушили режим тиші - Генштаб

09.12.2014, 12:40
Терористи вже двічі порушили режим тиші - Генштаб - Фото
Віктор Муженко
З десятої ранку бойовиками був двічі порушений режим тиші в Донбасі. Режим встановлений на невизначений термін, до повного припинення вогню з обох сторін. Про це сьогодні на брифінгу повідомив начальник Генштабу - головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"З десятої години 9 грудня на виконання мирного плану президента України - верховного головнокомандувача Петра Порошенка ми вводимо режим припинення вогню, так званий режим тиші. Говорячи про режим припинення вогню, ми насамперед виходимо з того, що найбільшою цінністю для нас є людське життя, і марні втрати серед військовослужбовців, серед місцевого населення як з одного, так і з іншого боку на сьогоднішній день неприпустимі", - сказав він.

Муженко підкреслив, що режим тиші означає слабкості української армії. "Ми на сьогодні досить сильні і здатні адекватно реагувати на ті загрози, які перед нами стоять. Режим тиші не означає, що він буде оголошений в односторонньому порядку, тільки українською армією. Це процес спільний як для однієї, так і для іншої сторони, і ми залишаємо за собою право адекватно реагувати на ті чи інші порушення даного режиму", - сказав він.

Муженко також зазначив, що з 10 до 11 ранку режим припинення вогню був двічі порушений обстрілами в районі Дебальцеве. Відповідаючи на запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, на який час встановлюється режим тиші, Муженко сказав: "Режим тиші встановлюється з сьогоднішнього дня, і коли у нас буде повна гарантія, ми будемо говорити про подальші кроки щодо стабілізації на сході України".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини