RU

Терористи вимагають видати їм "мертві душі" - Тандит

09.08.2016, 12:25
Терористи вимагають видати їм
Юрій Тандит

Серед людей, яких маріонетки Кремля в Донбасі вимагають видати в обмін на українських громадян, велика кількість тих, хто або не має ніякого відношення до АТО, або невідомі українським спецслужбам. Про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандит в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, в минулому році терористи вимагали передати їм 1102 особи.

"З цієї цифри ми виявили, що, наприклад, близько 300 осіб взагалі ніяк не були нами ніде зафіксовані, ми не знаємо цих людей", - сказав Тандит.

Радник глави СБУ зазначив, що більше 100 фігурантів списку - засуджені умовно або звільнені люди, які "не хочуть туди переїжджати".

"Було близько 40 осіб, які взагалі не мають відношення до АТО, але сидять в українських в'язницях. Наприклад, є одна "авторитетна" людина, яка сидить в одному з обласних центрів на заході України", - повідомив він.

За словами Тандита, ще більше 20 чоловік СБУ не може ідентифікувати, оскільки в списку вони значилися під прізвиськами. Є також ті, хто ніколи не потрапляв в поле зору спецслужб або силовиків і взагалі не знає, що їх хочуть обміняти.

За даними СБУ, сьогодні в полоні бойовиків перебувають 107 українських громадян, в тому числі 64 військовослужбовці.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини