RU

Терористи танками знищують залізницю - Укрзалізниця

06.08.2014, 12:53
Терористи танками знищують залізницю - Укрзалізниця - Фото
Фото: uz.gov.ua

З метою руйнування колії станції Булавино Донецької залізниці терористи кілька разів проїхалися по ній танком. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

"Сепаратисти продовжують знищувати залізничну інфраструктуру. Напередодні, намагаючись зруйнувати непарну колію горловини станції Булавино, терористи кілька разів навмисно проїхалися по ній танком", - йдеться в повідомленні.

Протягом останніх двох тижнів пошкоджено шляхи та стрілочні переводи станцій Доломит, Електрична, ім. Кашпарова, Микитівка, Торез, Луганськ, Донецьк і Горлівка.

Терористи танками знищують залізницю - Укрзалізниця

Фото - uz.gov.ua

"Робота основних вантажних залізничних вузлів Дебальцеве та Микитівка практично паралізована, а на станції Дебальцеве тривають роботи з розмінування. На станції Микитівка підірвано хрестовину і стрілочний перевід, на станції Торез - три колії", - повідомили в адміністрації залізничного транспорту України.

На ст. Дебальцеве-Пасажирська обсяги пошкоджень уточнюються, а детальне обстеження поки неможливо. На ст. Донецьк та ім. Кашпарова зруйновані рейко-шпальні решітки, на ст. Луганськ - шість залізобетонних шпал та рейки перевідної кривої, на ст. Горлівка і Кондрашевська-Нова - стрілочні переводи, а на ст. Ізварине - пристрої теплового контролю рухомого складу.

На станціях Красний Лиман, Оленівка, Насветевіч, Микитівка, Галута, Бірюкове, Должанська, Булавино, Дебальцеве-сортувальна, Слов'янськ, Слов'янськ-курорт, Донецьк, Донецьк-Північний, Кожушко, Шпичкіно, Доля пошкоджена контактна мережа та електрообладнання, на багатьох з них електропостачання поки відсутнє.

Крім того, постраждали залізничні пасажирські вокзали станцій Слов'янськ, Красний Лиман, Рубіжне, Переїзна - повний перелік вокзалів, станцій і обсяг ушкоджень до завершення бойових дій визначити неможливо.

У зв'язку з руйнуванням об'єктів інфраструктури відсутній рух на основних напрямках Донецької залізниці, де знаходяться головні підприємства з великими обсягами переробки вантажів та їх перевезень. Вони також відрізані від поставок коксу та вугілля з північних регіонів Донбасу.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця не має можливості відправляти вантажні вагони більш ніж на 50 станцій Донецької залізної через руйнування інфраструктури (мостів, шляхопроводів, шляхів і контактної мережі) основного Чаплинського залізничного напрямку з Донецька на західні регіони України, яким курсувало 70% вантажних поїздів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини