RU

Терористи ДНР збираються ввести смертну кару

15.12.2014, 17:04
Терористи ДНР збираються ввести смертну кару - Фото
Олександр Ходаковський (фото - ru.wikipedia.org)
Терористи "Донецької республіки" заявляють про поетапне введення смертної кари на підконтрольній бойовикам території. Про це Олександр Ходаковський, який називає себе "секретарем ради безпеки" ДНР, повідомив журналістам.

За його словами, для введення такого виду покарання необхідна відповідна "законодавча база".

Першим кроком у цьому напрямку він вважає прийняття в першому читанні закону про "Міністерство державної безпеки", - зазначив він.

Ходаковський не виключив, що питання про можливість офіційного запровадження смертної кари на території ДНР може бути винесене на загальне громадське обговорення.

При цьому представник терористичної організації заявив, що як офіційна міра покарання смертна кара на території, підконтрольній ДНР, ще не застосовувалася.

"У нас не було жодного вироку, який би був приведений у виконання і звучав би як "смертна кара", - цитує Ходаковського прес-центр ДНР.

Нагадаємо, в серпні з'явилася інформація про те, що бойовики ДНР взяли свій "Кримінальний кодекс", в якому була прописана страта.

За основу КК взята нормативна база Російської Федерації. Смертна кара декларується як "вищий ступінь соціального захисту".

Також терористи взяли "постанову про затвердження "Положення про військові суди Донецької Народної Республіки", яким вводиться двухфазова система військових судів. Так звані "військово-польові суди" будуть розглядати злочини, вчинені бойовиками на посаді до командира роти. У "військові трибунали" потраплять правопорушення командирів батальйонів бандитів і їхній вищий офіцерський склад.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини