RU

Терьохін не витримав засідання комітету щодо проекту Податкового кодексу

11.11.2010, 14:44

Бютівець Сергій Терьохін пішов із засідання Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики під час обговорення проекту Податкового кодексу, пояснивши це тим, що не бажає більше брати участі в "танцях папуасів". Про це він заявив, йдучи із засідання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в коментарі журналістам С.Терьохін сказав: "Я не вважаю, що я маю втрачати час на цей цирк, на цей танець папуасів, тому нехай вони самі возяться, нехай вносять в Верховну Раду цей проект, голосують за нього. Можу вам сказати політично цинічно: чим швидше вони проголосують за цей мотлох, тим краще для опозиції. Гірше простим людям, платникам податків, але краще для опозиції. Нехай все-таки народ подивиться на міру розумового розвитку, в лапках, цієї команди".

С.Терьохін звернув увагу на те, що, згідно з проектом Податкового кодексу, не обкладаються дивіденди офшорних компаній, також не оподатковуються дивіденди фізосіб в Україні.

"Дуже проста філософія. Дивіденди, відсотки, роялті - це так звані пасивні прибутки, їх отримують, як правило, багаті люди. Заробітна плата - це, скажемо так, долю бідних людей як найманих співробітників. Тому філософія цієї компашки проста: кілька великих корпорацій, 90% найманих співробітників, 0% малого і середнього бізнесу як теоретичних конкурентів цих корпорацій і 0% податків для олігархів - ось про це ми сьогодні і дискутували", - пояснив депутат.

Нагадаємо, що сьогодні народний депутат Ксенія Ляпіна заявила, що Комітет Верховної Ради з питань податкової і митної політики не врахував зауважень і пропозицій представників малого і середнього бізнесу до проекту Податкового кодексу. У свою чергу голова парламентського Комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутиннік заявив, що проект Податкового кодексу в нинішньому вигляді максимально збалансований з урахуванням інтересів держави і бізнесу.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини