RU

Термін перебування громадян Росії в Україні обмежать з 7 квітня

04.04.2014, 13:25
Термін перебування громадян Росії в Україні обмежать з 7 квітня - Фото
45e1a29c2d3750ba35419883c21eb9d1.jpg
Розпорядження Кабінету Міністрів України про обмеження терміну перебування громадян Росії на території України почне діяти з 7 квітня. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

"З 00:00 годин 7 квітня 2014 року Держприкордонслужба України почне здійснювати перевірку виконання громадянами Російської Федерації вимог за термінами перебування в Україні. На виконання доручення Кабінету Міністрів України з 7 квітня на громадян РФ поширюватися вимоги підпункту 2 пункту другого Порядку продовження терміну перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 № 150. Це рішення було ухвалене у відповідь введених обмежень російською стороною, яка, починаючи з 1 січня 2014 року, встановила схожі терміни перебування на території Російської Федерації для громадян України", - йдеться в повідомленні.

Тепер громадяни Російської Федерації, які на законній підставі прибули в Україну, можуть тимчасово перебувати на її території не більше 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду, якщо інший термін не визначено міжнародними договорами України.

"У разі виявлення фактів невиконання громадянами РФ вимог щодо строку перебування на території України під час в'їзду в Україну - співробітники Держприкордонслужби України будуть відмовляти їм у перетинанні державного кордону, а за порушення терміну перебування при виїзді з України притягати до адміністративної відповідальності", - зазначили в відомстві.

Дія цієї постанови не застосовуватиметься відносно громадян РФ, що перетинають російсько-український кордон в рамках Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Російської Федерації про порядок перетину російсько-українського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації від 11 жовтня 2011 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини