RU

Термін Тимошенко закінчився. Ющенко чекає відповіді щодо Євро-2012

23.03.2009, 09:33

Термін Тимошенко закінчився. Ющенко чекає відповіді щодо Євро-2012
Сьогодні закінчується 20-денний термін, в який уряд мав розробити і схвалити комплексний план заходів на 2009 рік із підготовки до проведення фінальних матчів чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Таке доручення уряду 2 березня дав Президент України Віктор Ющенко.

У лютому, перебуваючи з візитом в Україні, генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор неоднозначно відгукнувся про перебіг підготовки міст України до проведення Євро-2012.

Зокрема, він висловив задоволення прогресом, якого вдалося досягнути у реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський" у Києві.

Перебуваючи в Харкові, Д.Тейлор заявив, що вражений і самим Харковом, і тією підготовкою, яку сьогодні демонструють "як єдина згуртована команда" міська і обласна влада. За словами генсека УЄФА, він не сумнівається також в тому, що і Дніпропетровськ буде серед чотирьох українських міст, які прийматимуть Євро-2012. А ось в Одесі генеральний секретар УЄФА висловив невдоволення низькими темпами реконструкції стадіону "Чорноморець".

Підготовку Львова представники УЄФА оцінили стримано, відзначивши, що насамперед Львову треба побудувати стадіон, інакше матчів Євро-2012 в місті не побачать.

8 травня УЄФА назве вісім з дванадцяти міст, які зараз претендують на проведення європейського форуму. Від України це Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Харків і Донецьк, від Польщі - Варшава, Гданськ, Познань, Вроцлав, Краків і Хожув.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини