RU

Теракт в Запорізькій області позбавив сировини меткомбінати

21.01.2015, 18:31
Теракт в Запорізькій області позбавив сировини меткомбінати - Фото
Фото: Facebook EuroMaydan
Теракт в селі Розівка Запорізької області - підрив єдиною залізничної гілки, яка з'єднувала Маріуполь з іншими областями України, залишив без сировини два металургійних комбінату - ММК ім. Ілліча і Азовсталь. Про це повідомляє 0629.

За оцінкою генерального директора ММКИ Юрія Зінченка, на підприємстві залишилося коксу - всього на добу. Без коксу доведеться зупиняти доменні печі.

Концентрат, аглоруда доставлялися залізницею через Дніпропетровську область. Тепер через вибух залізничного перегону цей шлях закритий.

"У нас було всього три логістичних ланцюжка. Тепер залишилося дві - порт і залізниця через старий міст, який ми відновили. В принципі, ми можемо завозити кокс морем. Ми можемо купувати його в Китаї. Що, власне, ми і робимо. Але це займає час, якого просто немає. Крім того, у разі доставки морем взимку дуже важливий фактор - погода. Ми не можемо на неї впливати. А сировину необхідно нам зараз", - пояснив Юрій Зінченко.

За словами гендиректора Азовсталі Енвера Цкітішвілі, в даний час на місці події присутні представники заводу і вони констатують: ніякі роботи з відновлення не почалися.

"Ми звернулися до народних депутатів, які представляють Маріуполь, з проханням допомогти прискорити процес відновлення підірваного шляху. Будемо тиснути через Верховну Раду", - сказав Цкітішвілі. Він також зазначив плачевні наслідки зупинки меткомбінатів для економіки України.

Нагадаємо, раніше у зв'язку з підривом залізничного мостового переходу на 360-му кілометрі перегону Комиш-Зоря - Розівка в Запорізькій області кінцевою станцією для поїздів, що йдуть в Маріуполь, був визначений Бердянськ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини